Årets urtjusiga poster till Öppet hus 2024, skapad av det kreativa geniet Linn Willebrand.

Öppet hus 2024

Varmt välkomna till årets Öppna hus 5-6 april i Östra Grevie!

Vi kommer i vanlig ordning gå ”all in” under Öppet hus med Utställningar, workshops, lotteri, loppis, fika och sång! 

Du kommer så klart även kunna mingla med nuvarande kursdeltagare och lärare. Det kommer även finnas möjlighet för besökare att få direkt-feedback på sina arbetsprover till våra utbildningar – och mycket mer!

Nytt för i år är att kursdeltagare från olika utbildningar på skolan håller i en kombinerad loppis/pop-up – där all förtjänst från försäljningen kommer skänkas till Läkare utan gränser. Detta till förmån för den humanitära katastrof som pågår i Gaza, Palestina ❤️

Se årets program här!

 

Årets urtjusiga poster till Öppet hus 2024, skapad av det kreativa geniet Linn Willebrand.

Öppet hus 2024

Öppet hus 2024

När: 5-6 april 2024
Tid: kl 10-16
Var: Gamla landsvägen 39, Östra Grevie.

Läs mer:

Facebook-event

Läs om årets affisch

Se årets program

Spana in förra årets Öppet hus

Skip to content